skip to Main Content

Szelei Robi csatlakozott egyesületünkhöz

Egy megosztással segíthetsz

Kedves táncosok, diákok és tanárok

Fogadjátok szeretettel Szelei Robi bemutatkozóját, aki idén csatlakozott egyesületünkhöz.

Robbie Tristan, aki 7 éves korában kezdett el vonzódni a tánchoz és tehetsége korán megmutatkozott, amikor 11 évesen megnyerte a Junior Nemzeti Bajnokságot, majd egész Európát bejárva számtalan versenyen képviselte hazáját. A legnevesebb magyar, orosz és brit tanároktól sajátította el a különböző táncműfajok minden csínját-bínját, jelentős sikereket elérve az azonos neműek társastáncában, Gay Games arany érem es 3 világbajnoki cím. 2009-ben költözött Amerikába és a világot járva tovább népszerűsítette ezt a műfajt, harcolva az egyenlőségért, miközben a legnagyobb újságok számoltak be róla. Robbie néhány profi szakemberrel együtt létrehozta a Dance of America Alapítványt, mely a társastáncon keresztül áll ki az LMBTQ emberek jogaiért.
Robi több mint 10 éve tanítja az azonos nemű párokat az Egyesült Államokban, csoportokkal es versenyző párokkal Kaliforniában, New Yorkban es Új-Mexikóban.

ulvinar dapibus leo.

Ezeket olvastad már?

Hírek

Szelei Robi csatlakozott egyesületünkhöz

Kedves táncosok, diákok és tanárok Fogadjátok szeretettel Szelei Robi bemutatkozóját, aki idén csatlakozott egyesületünkhöz. Robbie Tristan, aki 7 éves korában kezdett el vonzódni a tánchoz

Hírek

Búcsúzunk Mátétól

Kedves Táncosok! Mély megrendüléssel fogadtuk, hogy Kovács Máté, a Charme latin tanára 27 évesen krónikus tüdőgyulladásban elhunyt. Máté, köszönjük a töretlen lelkesedésedet és a vidám

Back To Top