skip to Main Content

Charme Mikulás Parti 2018

Egy megosztással segíthetsz

Meghívó

Dátum: 2018. december 08. Helyszín: 1088 Budapest, Szentkirályi utca 22-24.

Ismét eltelt egy év, és ismét jön a Mikulás és jön újra a Mikulás táncestünk, ahol kötetlenül gyakorolhatod a táncokat, amiket megtanultál, elleshetsz új figurákat a többi táncostól és persze a tavalyi hagyományt folytatva újra lesz sütiverseny, ahol minden jelentkezőnek, résztvevőnek és kostolónak örülünk, mert itt lehetsz bíró, aki eldönti, hogy melyik táncosunk süteménye sikerült a legjobban. És, külön kategóriában értékelhetjük a glutén allergiás társainknak készült különleges süteményeket is. (Süteménnyel, tortával, muffinnal és bármilyen, akár sós süteménnyel is lehet nevezni).

Az előző táncest előtti kis tánctanítás sikerére tekintettel most is lesz egy kis gyorstalpaló, hogy aki nem tudott eddig kurzusra járni, se maradjon ki a buli és a tánc élvezetéből. (19.00-19.45), amely egyben a tánc “szakosztály” nyilt alkalma is, ahol az Atlasz Sportolói is megismerkedhetnek kurzusainkkal.

Invitation

Date: 08.th of December 2018 Address: 1088 Budapest, Szentkirályi street 22-24.

One year passed, and Santa is coming agin, and we are again organizing a Santa Dance Night, where you can just enjoy the music, practise your favourite dances with new and new partners, and to follow the last years tradition, we are again preparing with a cake competition, where we are happy to have competitors with home made cakes, or just taste them as here you can be the judge, and decide who is the best cookie master dancer, and there will be a separate category for the cookies for our allergic mates. (You can bring any home made cake, cookie, muffin, or you can even enter the competition with salt snacks)

You didn’t have the chance to learn basic steps so far, don’t cancel this event, just because of this, as we’ll give you a short fast lesson before the party to show you some basic steps. (7.00PM-7.45PM) At the same time, this is our open lesson for Atlasz, to present the dance section.

If you are coming from abroad and you may need help with accommodation, please contact us directly and we’ll do our best to find a host for you.

Ezeket olvastad már?

Hírek

Szelei Robi csatlakozott egyesületünkhöz

Kedves táncosok, diákok és tanárok Fogadjátok szeretettel Szelei Robi bemutatkozóját, aki idén csatlakozott egyesületünkhöz. Robbie Tristan, aki 7 éves korában kezdett el vonzódni a tánchoz

Hírek

Búcsúzunk Mátétól

Kedves Táncosok! Mély megrendüléssel fogadtuk, hogy Kovács Máté, a Charme latin tanára 27 évesen krónikus tüdőgyulladásban elhunyt. Máté, köszönjük a töretlen lelkesedésedet és a vidám

Back To Top